RASULO OPOZICIJE NA SEDNICI: Vučević govorio o Kosovu dok su mu pojedinici dobacivali SRAMNE reči

Mandatar Miloš Vučević na sednici je izneo ekspoze. Obraćanje je trajalo duže od tri sata, a nakon ekspozea usledila je rasprava u Skupštini.

Kao mandatar sam došao pred vas da vam predstavim program i sastav vlade, da o njemu razgovaramo, raspravljamo, a u ovim prvim izjavama nisam čuo želju uopšte da se razgovara ono šta sam predstavio – rekao je mandatar.

Vučević kaže da je shvatio da većina poslanika opozicije to nije ni slušala jer je bila van sale, odnosno stalno su izlazili i ulazili.

Posebno je bilo problematično kada sam govorio o Kosovu i Metohiji. Dobacivali ste mi da to ubrzam i preskočim. Kada sam pričao detaljno o KiM jedan od takozvanih vođa opozicije mi je rekao da to preskočim i da je to dosadno – dodao je Vučević i rekao da će navesti ko je u pitanju kada bude odgovarao tom poslaniku. 

Izvor: Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -