Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević zahvalio je crnogorskom premijeru Milojku Spajiću na čestitkama na izboru za novog premijera i poručio da Srbija smatra Crnu Goru bliskom državom i želi sa njom najbolje odnose.
– Nadam se da je i stav zvanične Podgorice isti, te da će se dobre namere potvrditi i delima u narednom periodu – napisao je Vučević na društvenoj mreži Iks.
Spajić je prethodno čestitao Vučeviću izbor za premijera Srbije i istakao da se raduje zajedničkom radu na jačanju bilateralnih odnosa i regionalne stabilnosti.