Maja i Stanislav ŽESTOKO KAŽNJENI: Veliki šef uputio hitno pismo na adresu Bele kuće, a evo koje sankcije im sleduju

Iako su učesnici rijalitija još na samom početku upoznati sa pravilima unutar Bele kuće, to ih često ne sprečava da rizikuju i krše osnovne postulate ovog šou programa.

Nije retkost da se u “Eliti” krše određena pravila, a ovog puta Veliki šef oštro je reagovao i odlučio da kazni pojedine učesnike jer nisu poštovali osnovno pravilo u Eliti.

Za sve takmičare važe isti uslovi, pa tako i sankcije dolaze ukoliko dođe do situacije poput ove.

Naime, kako su danas Maja Marinković i Stanislav Krofak u dva navrata skinuli svoje bubice kako bi razgovarali i dogovarali se o nečemu, Veliki šef je doneo odluku da ih kazni novčano, jer je u Eliti obavezno da svi takmičari moraju nositi bubice tokom svakog razgovara.

Podsetimo, Majin otac joj je darovao još jedan stan u Beogradu.

 – Draga kćeri, da ti se svi snovi ostvare. Ne dozvoli da neko kvari tvoju sreću. Napolju te čeka još jedan ključ, od tvog novog stana. Veliki pozdrav za Stanislava – pročitala je Maja.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku

- Pogledajte najnovije ćlanke -