– Preuzimam krivicu za ovaj poraz. Izašao sam na teren bez ikakve energije. Ne mogu sebi da dopustim to. Izneverio sam tim, trenera, navijače – rekao je Edvards.
On je meč završio sa 19 poena (8/15 iz igre, 3/8 za tri), šest skokova i pet asistencija.
Naredni meč na programu je u noći između nedelje i ponedeljka u 2.00 po srednjeveropskom vremenu.
– Biću spreman za nedelju – kazao je Edvards.