MALI MATURANTI ZAPALILI ŠKOLU Osnovci proslavljali kraj godine, pa IZAZVALI POŽAR NA KROVU

Maturanti podgoričke OŠ “Vlado Milić” zapalili su krov te obrazovne ustanove tokom bakljade kojom su obeležavali kraj školovanja u toj osnovnoj školi, potvrdila je “Vijestima” direktorka Ivana Milić.

Srećom, povređenih nije bilo.

Na licu mesta su vatrogasci i policija.

“Šteta će tek biti utvrđena”, kratko je prokomentarisala direktora Milić.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -