Voditeljka iz koleginice izvukla ono čemu se mnogi nisu nadali.
Voditeljka Dušica Jakovljević se vratila na ružičastu televiziju, i posle šest meseci odsustva, vratila se Šimanovce odakle vodi rijaliti program “Elita”.
Ona je gostovala kod Sanje Marinković u emisiji “Magazin In”, te priznala da se kaje zbog otkaza na Pinku.
– Koliko se sada javno kaješ što si otišla na drugu televiziju? – pitala ju je Sanja.
– Kajem se i izvini su jako male reči, ja sam to rekla i kada sam se došla… – rekla je Dušica drhtavim glasom.
Podsetimo, Dušica se vratila na Pink, a nedavno se prvi put pojavila u ulozi voditeljke ove televizije.
Jakovljevićevu je publika dočekala velikim aplauzom, a kako je sama istakla, njihov gest je skoro doveo do suza.
Detaljnije pogledajte OVDE.