POKOŠEN PEŠAK U NOVOM SADU! Policija na terenu

Hteo je da pređe ulicu van pešačkog prelaza.

Večeras oko 22 časa oboren je pešak u Ulici Kornelija Stankovića u novosadskom naselju Detelinara.

Pešak se kretao van pešačkog prelaza.

Na lice mesta izašli su policija i hitna pomoć, a saobraćaj je u jednom momentu bio obustavljen.

Uviđaj je u toku.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf/A.G./M.A.

- Pogledajte najnovije ćlanke -