DAN NAKON OSVAJANJA KUPA! Zvezda potvrdila prvi TRANSFER u klub ovog leta

Svega dan nakonosvajanja Kupa Srbije Crvena zvezda je potvrdila prvi transfer u letnjem prelaznom roku.

Klub je objavio da je Naser Điga otkupljen od Bazela i da je potpisao ugovor do 2028. godine.

 Điga je u septembru prošle godine stigao na jednogodišnju pozajmicu uz mogućnost otkupa i u međuvremenu se etablirao kao jedan od najvažnijih igrača u defanzivi našeg tima. Sjajne partije u Ligi šampiona su pokazale da je pred Đigom svetla budućnost, a standardni reprezentativac Burkine Faso je već ušao u srce svih zvezdaša – stoji na sajtu kluba.

On je nedavno dobio i državljanstvo Srbije i biće bonus igrač za sledeću sezonu.

Điga je u tekućoj sezoni upisao 28 nastupa i zabeležio je tri asistencije.

- Pogledajte najnovije ćlanke -