Besplatno na Zvezda – FMP

Košarkaški klub Crvena zvezda saopštio je danas da će ulaz na prvi meč polufinala Superlige Srbije protiv FMP-a, u petak u 20.30 časova u dvorani “Aleksandar Nikolić”, biti besplatan.

Košarkaši Crvene zvezde posle ogromnog uspeha i osvajanja sedme titule prvaka AdmiralBet ABA lige počeli su sa treninzima pred početak završnice Srpske Lige. Ekipa Crvene zvezde brani titulu i želi da okonča sezonu triplom krunom koja bi zaokružila još jednu izvanrednu sezonu – objavljeno je na zvaničnom sajtu kluba.

Klub je pozvao sve pristalice da dođu na utakmicu.

-Crveno-beli i ova generacija igrača želi da se upiše u istoriju KK Crvena zvezda sa novom triplom krunom. Dođite i pozdravite naše šampione –  navodi se u objavi.

- Pogledajte najnovije ćlanke -