Na licu mesta jedno vatrogasno vozilo i šest vatrogasaca.
Zapalio se poznati beogradski splav.
Splav Godo koji se nalazi na Savskom keju trenutno gori.
Na licu mesta jedno vatrogasno vozilo i šest vatrogasaca.
Uskoro opširnije.
Izvor: Srbija Danas/Telegraf/A.G./M.A.