ODLAZI I HVANG: Korejac se poklonio Delijama! Dobio ovacije i skandiranje (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezdu su osvojili dupliu krunu ove sezone, a sve je završeno spektakularnim mečom na stadionu “Rajko Mitić” i pobedom nad Čukaričkim od 4:1.

Sezona je gotova i sada su transferi u prvom planu. Obelodanjeno da iz Zvezde odlaze Aleksandar Dragović, Nemanja Milunović i Zoran Popović, ali tu se svakako neće završiti spisak.

Čini se da je i Korejac In Beom Hvang blizu odlaska. Mnogi klubovi su zainteresovani za njegove usluge, a momenti posle duela sa Čukaričkim ukazuju da je velika verovatnoća da će napustiti Beograd.

On se poklonio najvernijim navijalima na severnoj rtibini stadiona “Rajko Mitić”, a oni su mu vratili skandiranjem i pevanjem. Da li je ovo je oproštaj Korejca od Beograda ostaje da se vidi. Ukoliko se pojavi ponuda veća od 10 miliona svakako će to označiti njegov rastanak sa crveno-belima.

– Osećam se odlično, osvojio sam ne jedan, nego dva trofeja sa Crvenom zvezdom. To su mi prvi pehari u karijeri, tako da sam izuzetno ponosan. Hvala navijačima koji su uvek bili tu uz nas i podržavali nas doslovno na svakoj utakmici. Izuzetno se lepo osećam zbog načina na koji sam prihvaćen od strane Zvezdine publike. Zaista se osećam kao kod kuće i hvala im na tome, kao i mojim saigračima naravno – rekao je Hvang posle meča.

Prokomentarisao je i mišljenje među zvezdašima da je jedan od najboljih fudbalera Zvezde u 21. veku.

– Ne mislim to, znam koliko je ovde velikih igrača nastupalo, ali mi je čast da to čujem. Hvala svakom ko to misli – podvukao je Hvang.

- Pogledajte najnovije ćlanke -