Stigao je Amerikanac kao veliko pojačanje u Humsku, ali se nije pokazao i posle samo jedne sezone je napustio redove crno-belih.
On je prema saznanjima Kurira odlučio da se od kluba rastane bez mnogo pompe.
Naime, Kaminski je oprostio dve plate koje je trebalo da dobije do kraja sezone.
Kako nezvanično saznaje Kurir jedna mesećna plata američkog centra iznosi približno 90.000 evra. Pošto se radi o dve plate dolazimo do iznosa od oko 180.000 evra koliko je Amerikanac oprostio Partizanu.