Sledi DISKVALIFIKACIJA? Nakon kazne Velikog šefa Ša nastavio da DIVLJA: Ušao u novi SUKOB

On je još jednom ušao u crveno, a obezbeđenje je bilo u pripravnosti kako sukob ne bi eskalirao.

Tokom čitavog dana u “Eliti” Nenad Aleksić Ša ulazio je u sukobe sa svojim cimerima. Počevši od Lepog Miće, Stanislava Krofaka, pa sve do svoje devojke Mione Jovanović. 

Nakon što je Mioni prekipelo i odlučila je da pauzira odnos sa reperom, u njemu je to probudilo agresiju i bes koji se odrazio na ostale ukućane, a najviše na Uroša Stanića. 

Dok je Uroš bio u pušionici sa Mionom, Ša nije znao šta će od besa, pa je poleteo na Stanića. Ipak, obezbeđenje je odmah reagovalo i izvuklo Aleksića iz prostorije. 

– Ništa ti Uroš nije uradio. Glumiš indijanca. Pi*ko jedna – kazala je Miona.

– Ništa nisam uradio – dodao je Uroš.

– Je*em li ti sve – dodao je Ša.

Inače, pre ovog sukoba, Veliki šef kaznio je Nenada. To očigledno nije preterano uticalo na promene u njegovom ponašanju, a šta će se dalje po pitanju njegovog smirenja preduzeti ostaje da ispratimo i saznamo. 

Detaljnije pogledajte na video-klipu u nastavku: 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -