ŠA POBEGAO IZ “ELITE”: Nekadašnji muzičar i reper potpuno izbezumljen odlučio da prekrši najstrože pravilo, ZA NJEGA JE KRAJ

Aleksiću je prekipelo definitivno.

Nenad Aleksić Ša nastavlja da puca po svim šavovima, te je nakon niza svađa i sukoba koje je imao tokom prethodne noći sa svojom devojkom Mionom Jovanović, ali i sa Urošem Stanićem, danas odlučio da beži iz rijalitija.

Ša je potpuno razjaren i izbezumljen tumarao dvorištem Bele kuće, a potom se popeo na zaštitni zid u Rajskom vrtu i preskočio ga. 

Obezbeđenje je pokušalo da ga zaustavi u nameri da prekrši najosnovnije pravilo života u “Eliti”, međutim, čini se da će Ša morati da plati televiziji Pink 50.000 evra, jer je prekršio ugovor i samoinicijativno napustio rijaliti. Ipak, ukoliko članovi produkcije uspeju da ga smire i ukažu mu na grešku koju pravi, repera ćemo ponovo gledati pred kamerama. 

S druge strane, fanovi rijalitija nemaju želju više da gledaju reperove izlive ljubomore i histerije, pa se na društvenim mrežama šire apeli da ne bude vraćen u “Elitu”. 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -