Voditeljka se obratila Željku Mitroviću uživo u programu: Nagli prekid emisije – zadrugari odmah reagovali

Danas je poseban dan u domu vlasnika Pink Media Grupe. Rijaliti učesnici su gromoglasnim aplauzom pozdravili Ivanine reči.

Noćas su zadrugari imali prilike da gledaju snimke i da saznaju šta su im cimeri radili iza leđa. 

Ivana Šopić je ušla na imanje kako bi sa zadrugarima pretresla najaktualenije teme u Beloj kući.

Nakon kraćih reklama, Ivana se vratila na imanje i odmah prekinula emisiju kako bi zadrugarima saopštila važnu informaciju.

Voditeljka se obratila vlasniku Pink televizije, Željku Mitroviću, i čestitala mu rođendan u ime svih zaposlenih.

– Imam tu čast i priliku da direktno iz Bele kuće u ime svih zaposlenih i svih vas ovde, čestitam rođendan, ovo bez njega ne bi bilo moguće, a svi smo mi ovde zahvaljujući njemu – rekla je Ivana, a takmičari su aplautirali.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

- Pogledajte najnovije ćlanke -