Scena koja je obeležila sinoćno takmičenje u emisiji je zasigurno trenutak kada Marija priskače u pomoć.
Saša Popović nastavio je da radi i sa slomljenom nogom, a u polufinalnoj emisiji je čak i zaigrao.
Njega ni štake nisu sprečile da ustane i proveseli se, a sve vreme mu je pomagala Marija Šerifović.
Kandidat Inel Nukić zapevao je pesmu Miroslava Ilića “Joj, Rado, joj, Radmila”, a Popović se razdragao pa je ustao i zaigrao i time pokazao da u svakoj situaciji podržava kandidate.
Šerifovićka je uzela jednu od štaka, te su zajedno zaigrali i mahali na sve strane.
Pomenuti kandidat, međutim, nije uspeo da osvoji svih šest glasova, pa je otišao u baraž po drugu šansu za finale.
Podsetimo, čelnik Granda nedavno je doživeo nezgodu nakon koje je slomio nogu, te je hitno završio u bolnici, a uz njega je sve vreme bila njegova supruga Suzana Jovanović. Popovića nemio događaj nije sprečio da profesionalno i redovno obavlja sve svoje poslovne obaveze, te je uspešno nastavio sa radom.