SKANDAL U AUGZBURGU: Albanski navijači upali u hotel reprezentacije Srbije! Obezbeđenje hitno reagovalo

Fudbaleri srpske reprezentacije u nedelju od 21 čas igraju protiv Engleske prvi meč na Evropskom prvenstvu, a tri dana pre utakmice desila se neprijatna scena u hotelu u Augzburgu gde borave Orlovi.

Kako Kurir saznaje, albanski navijači ušli su u hotel sa namerom da isprovociraju onoga na koga naiđu iz delagacije koja je iz Beograda otputovala na Evropsko prvenstvo.

 

Momak i devojka su ušetali u hotel noseći kačkete sa simbolima Albanije, a zatim su šetali hodnikom pokušavajući da na nekoga naiđu.

Obezbeđenje Fudbalskog saveza Srbije je brzo shvatilo šta se dogodilo i izbacilo provokatore iz hotela i sve se brzo smirilo.

Srbija igra pored Engleske u grupi i sa Slovenijom i Danskom. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -