Na zvaničnom “X” nalogu naše selekcije osvanuo je zanimljiv snimak.
Naime, uplakana devojčica u dresu Partizana potrčala je u zagrljaj Vlahoviću. Dušan ju je podigao i upitao:
– Zašto plačeš srećo?… da bi mu ona odgovorila plačnim glasom da se udarila, ali ju je brzo prošlo kada ju je zagrlio srpski fudbaler.
Naša selekcija prvi meč na turniru u Nemačkoj igra u nedelju od 21 čas kada je protivnik Engleska.