Vitsel (35) je član Atletika od 2022. godine. On je ranije igrao za Borusiju Dortmund, Tijanđin, Zenit, Benfiku i Standard iz Liježa.
Belgijski fudbaler je prošle sezone odigrao 51 meč za Atletiko u svim takmičenjima i postigao je dva gola.
– Srećan sam što ću ostati još godinu dana u ovom sjajnom klubu – izjavio je Vitsel, prenosi zvanični sajt kluba.
Vitsel se trenutno priprema sa selekcijom Belgije, koja će igrati na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.