Na tapetu su predsednik Milorad Vučelić i generalni direktor Miloš Vazura. Najavljen je veliki protest za nedelju, a tome prethodi akcija na samom stadionu u Humskoj.
Na tribinama je velikim slovima ispisan transparent – “Uprava napolje” uz poziv na pomenuti protest.
Okupljanje Grobara će početi u nedelju od 16 časova ispred Terazijske česme u Beogradu.