Kako je Jelisaveta vrlo popularna i aktivna na društvenim mrežama gde je prati veliki broj ljudi, neminovno je da se, pogotovo nakon navoda o razvodu, ovoj lepoj glumici prati svaki korak i analizira svaka, čak i možda naizgled manje bitna, objava.
Jelisaveta Orašanin pleni svojim izgledom, a budući da je uvek primereno obučena, sada je iznenadila mnoge.
Glumica je otputovala u Pariz gde uživa u obilaženju gradskih znamenitosti, a veoma je aktivna i na svom Instagram profilu gde objavljuje gotovo svaku lokaciju koju poseti.
Tako je Jelisaveta objavila niz fotki u uskoj beloj majici, a vrlo je očigledno da ispod nje nema ništa.
Brushalter je izostavila, a njeni silikoni bili su u prvom planu.
Ugradila je silikone od 300 kubika
Nakon što je postala majka, Jelisaveta je odlučila da koriguje svoje grudi, jer nije bila zadovoljna njihovom veličinom. Izvor blizak glumici otkrio je da je Jelisaveta želela da sačeka sa operacijom dok se ostvari kao majka, te da je nakon drugog porođaja osetila da je došlo vreme za tu promenu. Odlučna u svojoj nameri, Jelisaveta je otišla pod nož i ugradila silikonske implante od 300 kubika.
– Jelisaveta je oduvek htela da ima malo veće grudi, nije bila zadovoljna što su joj male. Želela je da to koriguje, ali nikako pre nego što se ostvari kao majka. Kako je dobila dvoje dece, te je od drugog porođaja prošlo dovoljno vremena, otišla je pod nož – rekao je izvor blizak glumici.
– Jedva je čekala da pokaže nove grudi, pa je očekivala da će slika koju je podelila na društvenim mrežama pokrenuti različite komentare. Nije htela da preteruje, već je korigovala grudi u skladu sa građom – dodao je izvor tada za Blic.
Nakon zahvata, Jelisaveta je pokazala samopouzdanje u svoj izgled, odlučivši da ne nosi grudnjak i pokazujući rezultate operacije na fotografijama koje je podelila na društvenim mrežama. Fotografije iz Luvra prikazuju glumicu u beloj majici, a njen izbor garderobe jasno ističe njene nove obline. Ova promena u Jelisavetinom izgledu iznenadila je mnoge, ali je glumica odlučna da se oseća udobno u svojoj koži i garderobi koju nosi, bez obzira na tuđe komentare.
Spekulacije o razvodu
Par se venčao 2017. godine, a oni su sedam dana pred svadbu u prisustvu advokata i pred sudijom potpisali ugovor o podeli lične imovine ukoliko dođe do razvoda. Prema tvrdnjama upućenih, košarkaš je odlučio da osigura samo imovinu koju je stekao do sada, pisali su tada domaći mediji.
– Miloš i Jelisaveta su lako sklopili sporazum. U ugovoru su navedene pokretna i nepokretna imovina supružnika, koju prilikom razvoda ne mogu da dele. Tako sve što je Miloš do trenutka stupanja u brak stekao i što je u isti uneo nema pravo raspodele prilikom eventualnog razvoda, što važi i za Jelisavetu. S druge strane, sve što zajednički budu stekli tokom braka deliće se ravnopravno ukoliko za tim bude potrebe. U okviru ugovora stoji i stavka pod kojom Jelisaveta ima apsolutno pravo korišćenja pokretne i nepokretne imovine tokom trajanja braka – kaže izvor.
U predbračnom ugovoru je navedeno i da svaki poklon koji supružnici dobiju, u šta spadaju i nekretnine, kao i novac, nemaju pravo da podele sa partnerom. Pored toga, klauzulom su obavezani da svaki prihod od trenutka sklapanja braka, transparentno pokažu partneru koji ima pravo da raspolaže njim.
Upućeni takođe tvrde da je upravo Jelisaveta insistirala na potpisivanju predbračnog ugovora kako bi rasteretila Tea bilo kakvog pritiska i obaveza. Želela je time da mu dokaže da je ona sa njim iz čiste ljubavi i da joj materijalne stvari ne predstavljaju ništa. Inače, Miloševa zarada godišnje iznosi 2,5 miliona evra, piše “Srpski Telegraf”.