VUČIĆ POSLAO PODRŠKU ORLOVIMA: “Hvala za borbu, uz vas smo do kraja!”

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je minimalnim rezultatom od Engleske, a odmah nakon meča poruku podrške našem timu poslao je i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić.

 – Dragi naši fudbaleri, hvala za veliku borbu. Bićemo svim srcem uz vas do kraja! Napred, Srbijo! – napisao je predsednik Vučić.

- Pogledajte najnovije ćlanke -