“ČEKAM DA SVE IZAĐE NA VIDELO!” Otac Danke Ilić OČAJAN nakon ponovnog saslušanja osumnjičenog, priznao šta se dešava sa MAJKOM devojčice

Otac nestale devojčice Danke Ilić, za koju se sumnja da je ubijena i njeno telo sakriveno, poslie saslušanja osumnjičenog za zločin, danas u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru, progovorio je očajan nakon svega.

– Moram da čekam da sve izadje na videlo i da ova dvojca budu muskarci i da lepo sve kažu ako ima nesto ljudsko u njima – rekao je Dankin otac. 

U svom rastrojstvu što i dalje ne zna gde mu je dete, a osumnjičeni za njeno ubistvo poriču ono što su prethodno priznali, mora da radi i brine se o trudnoj ženi i njihovom sinu starom tri i po godine.

Rekao je da su se njegovi žena i sin razboleli i da imaju visoku temperaturu.

Prehlada i visoka temperatura za trudnu ženu i malo dete nisu naivna stvar. Uz to ja moram da idem na posao i radim po ceo dan. Mnogo nam je teško – kazao je on.

Osumnjičeni je i danas je negirao da je službenim kolima u Boru udario devojčicu Danku Ilić 26. marta u naselju Banjsko polje kada se našla na ulici bez nadzora majke.

Dvojica osumnjičenih su prvobitno u policiji priznali da su pošto su je udarili kolima, devojčicu udavili i bacili na deponiju, ali su kasnije nastojali da to negiraju.

Izvor: Srbija Danas/Republika

- Pogledajte najnovije ćlanke -