HOROR U BEOGRADU: Tinejdžer izubijao oca u glavu, pa polomio sve po kući

Tinejdžer (19) dobio je prijavu za nasilje u porodici zbog, kako saznaje Telegraf, napada na oca (45) u Beogradu.

On je posle svađe, napao oca, rukom ga udario u glavu, lomio i bacao stvari po kući, pa ponovo nasrnuo na njega i udario ga u lice.

Istragu vodi Prvo javno tužilaštvo.

Izvor:Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -