Mnogo navijača Srbije se okupilo u Minhenu i spremaju se da krenu na stadion.
Za oko je nekima zapao čovek koji ispija piće i pomislili su da je to Dragan Stojković.
Svakako je mala verovatnoća da je to on, ali bilo bi to dokaz pozitivne energije u timu ako je to stvarno bio selektor Srbije.
Nadamo se da se ni selektor ne ljuti zbog ovoga (ako to nije on), a i svi mogu pogledati snimak na 14 sekundi gde se vidi pomenuti navijač.