Ovim učesnicima je ugrožen boravak u rijalitiju pred samo superfinale.
Noćas su u “Eliti” održane nominacije i zadrugari su imali zadatak da izaberu kome žele da vide leđa. Voditeljka, Ivana Šopić, je otkrila da su zadrugari nominiovali Stanislava Krofaka i on je nakon emisije morao da ode u izolaciju. Međutim, tamo nije otišao sam.
Pored zadrugara nominovali su i odabrani i publika. Ivana je saopštila ko je nominovan od strane Odabranih.
– Bojana Pavlović je jedna od nominovanih – rekla je Ivana.
– Ja bih volela da ispadanem, ovde samo bolesnici pričaju o plasmanima, ja to ne mogu. Oni mene stalno nominuju jer im govorim istinu – dodala je Bojana.
Miona i Stanislav zajedno idu u izolaciju
– Takođe je nominovana Miona Jovanović – dodala je Ivana.
– Ja eto vidim i znam ko me je nominovao. To što ću biti sa Stansiavom mi je svejedno, neću konstatovati – rekla je Miona.
– Ša koliko ti je teško? – upitala je Ivana.
– Teško mi je što se razdvajamo, nije mi prijatno što je sa bivšim tamo, a ja ću štetati, blejati i tako – dodao je Ša.
– Vreme je za razgovor Mione i Stanislava, oni čekaju to, a do sada je Ša to sprečavao, e sada neće moći. Videli smo svi kako su se Stanislav i Miona smejali kada je Ša izašao – dodao je Bebica.
Zadrugari su posumnjali da će bivši ljubavni partneri obaviti razgovor o njihovom odnosu daleko od repera. Miona je priznala da se kaje što je na taj način prekinula vezu sa Stanislavom. Ša najviše pogađa što ona ima potrebu da brani bivšeg dečka za crnim stolom i što je više puta Stanislava hvalila, dok je njega omalovažavala pred rijaliti učesnicima. Stanislav je bio izričit u tome da ne želi da razgovara sa Mionom i da je među njima svaka prča završena. Međutim, mnogi su primetili da među njima i dalje postoje pogledi, pa su posumnjali da će se njih dvoje pomiriti kad izađu iz rijalitija.
Miona je otkrila da joj Stanislav šalje tajne signale time što nosi garderobu koju mu je ona poklonila.
Detaljnije pogledajte u nastavku: