Veliko finale se bliži, a stanari Bele kuće današnje obaveštenje sigurno nisu očekivali!
Veliki šef je danas na adresu Bele kuće poslao važno pismo za učesnike “Elite”, koji nisu ni slutili o čemu je reč.
Ovonedeljni vođa, Milica Veličković, cimerima je pročitala obaveštenje čelnika “Pink” televizije.
– Draga Elito, s obzirom na to da se ova sezona bliži kraju, a da se od septembra do danas rodilo mnogo ljubavi, ali i rastavilo mnogo parova, sada je vreme da čujemo čiju biste svadbu voleli da vidite i doživite u Eliti. Neka svako od vas glasa za jedan par čijoj bi svadbi voleo da prisustvuje u Eliti. Pozdrav, Veliki šef – glasilo je pismo.
Koje učesnike i koje parove će “elitari” navesti i da će doći do svadbe na imanju u Šimanovima, ostaje nam da ispratimo.
Detaljnije pogledakte u nastavku: