POTRESAN APEL! Nestao Danijel (23) u Beogradu: Sumnja se na najgore!

Na društvenim mrežama se širi molba zbog nestanka Danijela Šobića (23). Kako se navodi, on je nestao u Beogradu u noći između petka i subote. Poslednji put je viđen na Zemunskom keju kod kluba Radecki.

Slučaj je prijavljen policiji, a sumnja se na utapanje.

U objavi se navodi da je dno reke odmah pretraženo, ali ništa nije pronađeno.

Apeluje se da ako neko poseduje bilo kakve informacije o dečku, hitno javi porodici ili najbližoj policijskoj stanici.

Izvor: Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -