Đoković se usred noći oglasio na Instagramu vezano za učešće na Vimbldonu (VIDEO)

Novak Đoković vredno trenira u Londonu na terenima Vimbldona, ali još nije doneo konačnu odluku da li će od narednog ponedeljka ziagrati na “Ol Ingland klubu”.

Drugi teniser sveta je operisao meniskus kolena pre 20-ak dana i oporavak ide u dobrom smeru. Prognoze su govorile da Novak neće biti spreman za gren slem na travi, ali Srbin je već nebrojeno puta pokazao da za njega važe posebna “pravila ponašanja” u modernom gladijatorskom svetu sporta.

Đoković se tokom noći oglasio na Instagramu i izrazio nadu u pozitivan rasplet.

– Taj period godine. Dobro je vratiti se. Dajem sve od sebe da budem spreman za Vimbldon – napisao jeNovak na popularnoj društvenoj mreži.

Srpski as je sedam puta slavio na Vimbldonu koji ove godine počinje 1. jula.

- Pogledajte najnovije ćlanke -