Kako javlja Kurir Ivan Ilić je već napustio Nemačku i avionom kompanije “Lufthansa” krenuo ka glavnom gradu Srbije odvojeno od ekipe.
Ilić nije prekršio disciplinske kodekse jer igrači imaju mogućnost da se sa velikih takmičenja vrate u sopstvenoj režiji.
Ipak, i ovo možda pokazuje da atmosfera makar posle ispadanja nije na zavidnom noviu u redovima selekcije Srbije.