UHAPŠEN MUŠKARAC (48) U ĆUPRIJI! Sumnjiči se da je otrovao tridesetoro dece sladoledom na vašaru!

Policija brzo uhapsila počinioca.

Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je uhapšena osoba iz sela Supska kod Ćuprije, osumnjičeno za proizvodnju i stavljanje u promet škodljivih proizvoda.

– U Ćupriji je uhapšen muškarac (48) iz sela Supska kod Ćuprije, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo proizvodnje i stavljanja u promet škodljivih proizvoda. 

-Tridesetoro dece od 4 do 17 godina zatražilo je medicinsku pomoć zbog simptoma trovanja zbog konzumiranja sladoleda i ledenog osvežavajućeg napitka na vašaru u Ćupriji kupljenim na neregistrovanim aparatima za sladoled i osvežavajući napitak u vlasništvu osumnjičenog. Lice će biti predato tužilaštvu na dalje postupanje – izjavio je ministar Dačić.

- Pogledajte najnovije ćlanke -