Večeras, na Savskom keju, odvija se dramatična potraga za dve osobe koje su ispale iz čamca nakon sudara sa teretnim brodom.
Nesreća se dogodila oko 21:45 sati, kada je teretni brod udario u čamac u kojem su se nalazile tri osobe.
Jedan mladić je doplivao do obližnjeg splava i pozvao pomoć.
– Bilo nas je troje – ponavljao je mladić.
Mladić je spasiocima, koji su ga izvukli iz reke, rekao da je bilo troje ljudi u čamcu i da su dvoje njegovih prijatelja nestali nakon sudara.
U potrazi za nestalima aktivno učestvuju tri policijska čamca.