Još jedan ispad i nekulturno ponašanje opozicije.
Milenko Jovanov, član Predsedništva SNS i šef poslaničke grupe naprednjaka u Skupštini Srbije, objavio je snimak Aleksandra Jovanovića Ćute koji prekida konferenciju za novinare u holu doma Narodne skupštine i otima mikrofon.
– Koliko je moguće na svadbi voditi argumentovanu raspravu sa pijanim ujakom, koji pokušava da otme mikrofon pevaču kako bi zavijao nešto samo njemu zanimljivo, tako je moguće i sa ovima argumentovano razgovarati o bilo čemu… Živeli! – napisao je Jovanov uz video snimak.