Zverev posle bolne eliminacije na Vimbldonu doneo zabrinjavajuću odluku

Zverev je u ponedeljak eliminisan u osmini finala Vimbldona od AmerikancaTejlora Frica 4:6, 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3), 6:3.

Nemački teniser je u meču sa Fricom imao steznik na levom kolenu.

– Nije ništa opasno, ali je vrlo bolno. Nemam problema kada ne osećam bol – rekao je Zverev.

ATP turnir u Hamburgu biće odigran od 15. do 21. jula. Ovaj turnir trebalo bi da nemačkom teniseru bude poslednja provera uoči Olimpijskih igara.

Zverev je osvojio zlatnu medalju na OI 2021. u Tokiju, a najavio je da će sigurno nastupiti na Igrama u Parizu.

– U Hamburgu bih morao da igram za nedelju dana. Moram prvo da vidim kako ću da se osećam -rekao je Zverev i dodao da će biti potpuno spreman za OI u Parizu.

Teniski turnir na OI u Parizu biće održan od 27. jula do četvrtog avgusta.

- Pogledajte najnovije ćlanke -