HAOS KOD OSTRUŽNICE: Krenuli na odmor pa se slupali – u kolima bilo i dete

Lančani sudar u Beogradu, u jednom automobilu bilo je i dete.

Lančani sudar dogodio se jutros oko 8 sati u Beogradu kod isključenja za Ostružnicu. Kako piše Telegraf, slupala su se tri automobila, ali na svu sreću nije bilo teže povređenih.

Putnici iz dva automobila pošli su na letovanje.

Detalji udesa još nisu poznati, u jednom od automobila bilo je i dete.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -