Ne prestaju napadi na srpskog predsednika Aleksandra Vučića.
Ovoga puta skandalozne klevete i poziv na smrt predsednika Vučića stigle su od majki Srebrenice.
Naime, Munira Subašić iz majki Srebrenice za list “Danas” izjavila je da “Alah treba da kazni Vučića što nije bio sponzor rezolucije”.
Prema njenim rečim, rezolucijom koja je usvojena u Ujedninjenim nacijama, buduće generacije će shvatiti da se stvarno desio genocid.
– Negiranjem genocida pokušavaju da zavaraju svoj narod. Meni je žao što Aleksandar Vučić nije bio sponzor rezolucije, što se na taj način nije nama majkama izvinio. Mrtvi se ne mogu vratiti, ali ipak i on ima svoju đecu. Mora da misli na to. Nije samo njegov život važan – važan je život njegove đece i njegovih unučadi. Trebao je na neki način da traži oprost od majki – naglašava Subašić.
Kako dodaje, neka su njegova “deca živa i sretna a on neka očekuje od Alaha kaznu”.