“NE PLAŠIMO SE NIKOGA”: Snažna poruka Olma pred veliko finale!

Fudbalski reprezentativac Španije Dani Olmo izjavio je da je njegov tim spreman za predstojeće finale Evropskog prvenstva protiv Engleske.

Fudbaleri Španije i Engleske igraće u nedelju od 21 sat u Berlinu u finalu EP.

 – Moramo da budemo oprezni sa njima. Postigli su nekoliko golova u završnici mečeva. Moramo da budemo oprezni 100 odsto, nije bitno da li ćemo da igramo 90 ili 120 minuta – rekao je Olmo za “Kadenu SER”.

On tvrdi da selekcija Španije ima sjajne fudbalere, koji prave razliku na terenu.

 – Naš kapiten Alvaro Morata je to rekao još na početku turnira. Imamo igrače, koji su različiti na individualnom nivou, kao što su Niko Vilijams i Lamin Jamal. Oni mogu da unište protivnika jedan na jedan. Medjutim, u reprezentaciji imamo i igrače koji su osvojili sve u karijeri, kao što su Rodri, Načo ili Karvahal. Ne plašimo se nikoga – dodao je reprezentativac Španije.

Olmo (26) se osvrnuo na izjavu selektora Engleske Gereta Sautgejta, koji je rekao da će Španija imati dan više odmora uoči finala EP.

 – Nismo se previše odmorili ni za meč protiv Francuske u polufinalu EP. Uvek smo govorili da se za pobedu morate suočiti sa najboljim timovima. Igrali smo sa svima i pobedili. Sada je red na Englesku, spremni smo – istakao je španski fudbaler.

Olmo je član Lajpciga, a pojedini mediji su objavili da bi španski reprezentativac po završetku EP mogao da promeni sredinu.

 – Moji ljudi znaju šta želim. Imam previše posla na EP da bih razmišljao o drugim stvarima. Imam ugovor sa Lajpcigom, zadovoljan sam u ovom klubu. Ne bi trebalo da bude nikakvih problema. Sve što želim je da nastavim da pobedjujem – zaključio je Olmo. 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -