“PONOSAN SAM KAKO JE SRBIJA PREDSTAVLJENA” Vučić sumirao prvi dan na OI: U prvih 7 smo po visini nagrada! Zavide nam mnogi (VIDEO)

– Nisam znao za to. Nisam pravio razliku, jednako sam navijao za Saru i Zorana, kao i za Novaka, Damira, sve druge naše. Nekom drugom to morate da kažete. Možda pravimo tu grešku. Oni su to napravili spektakularno. Znam da su Rusi dali nalog svima onima da se piše negativno o Olimpijskim igrama, neki su rekli da se piše spektakularno. Ja mislim da je bilo spektakularno. Ne znam ko je pevao francusku himnu, bila je fenomenalna. Što bih ja morao da budem srećan i zadovoljan svim, moj mali sin je bio zadovoljan nekim Minjonima, ne znam ni šta je to uopšte. Razgovarao sam sa većinom naših sportova, na vezi sam sa Zoranom, za svakog strepim, nadam se. Baš sam teško podneo za Zoranu i Saru, znam koliko su se spremale, Sara je bila u Tokiju na pripremama. Ona se trudila, bilo joj je najteže. Povratila se posle treće serije.

-U prvih 7 smo u svetu po visini nagrada. Zavide nam iz mnogo razvijenih zemalja, ne samo regiona.

- Pogledajte najnovije ćlanke -