DETALJI DRAME NA VELIKOJ MORAVI: Dvojica braće ušla u reku, samo jedan IZAŠAO – U teškom stanju prevezen u bolnicu

Mladić (25) nestao je u reci Velika Morava, u ataru sela Lučica kod Požarevca, kada je sa bratom koji je tri godine mlađi od njega ušao da se okupa!

Kako se nezvanično saznaje, tragedija se dogodila oko 14 sati, a obojica braće su neplivači!

Njih dvojica su ušli u reku da se okupaju, obojica su neplivači. Ovaj stariji se izgubio u reci dok je mlađi brat (22) uspeo da se nekako domogne obale. On je takođe u teškom stanju i odmah je prevezen u bolnicu – rekao je izvor. 

Prema njegovim rečima braća su iz sela Lučice, na terenu je trenutno policija, ali i vatrogasci spasioci.

– Došli su i meštani i svi traže mladića, ali nažalost svi opet sumnjaju da se utopio. Inače reka je puna virova i opasna je za plivače, a da ne govorimo o neplivačima – kaže sagovornik.

Izvor: Srbija Danas/Informer

- Pogledajte najnovije ćlanke -