Novo suočavanje pred milionima – ljuti suparnici večeras stižu u “Narod pita”, haos zagarantovan

Tokom “Elite” oni su dugo bili na ratnoj nozi, a šta će se tačno dešavati pred kamerama ostaje nam da ispratimo.

Rijaliti program “Elita” završio se pre nešto više od dve nedelje, a ova sezona bila je izuzetno turbulentna za neke učesnike koji su, kako i sami često navode, jedva dočekali da se vrate u spoljni svet. 

Među njima je Nenad Aleksić Ša, koji je napokon našao mir sa Mionom Jovanović, daleko od kritika i napada na njihovu vezu. 

Iako reper uživa trenutno daleko od kamera, večeras će biti gost u emisiji “Narod pita”, a društvo će mu praviti Uroš Stanić.

Poznato je da su oni ljuti rijaliti suparnici koji će se večeras ponovo suočiti pred milionskim auditorijumom, a haos je zagarantovan s obzirom na njihove žustre rasprave koje su imali u rijalitiju.

Podsetimo, Uroš je imao brojne sukobe sa Ša i Mionom, a zbog određenih svađa, Stanić i reper su se u više navrata umalo potukli u rijalitiju, što je sprečeno brzom reakcijom obezbeđenja i drugih učesnika “Elite”.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -