“Krntija bez digitalne table” Asmin zagrmeo nakon što je Aneli kupio auto – evo koje reči je uputio majci svog deteta

, Aneli Ahmić se danas na svom Instagram profilu podlila sliku kako vozi novi auto koji je kupila za nju i njenu ćerku Noru, a evo šta Asmin kaže na to.

Aneli Ahmić danas je otkrila da je kupila novi automobil i da ga je birala njena ćerka Nora.

Tim povodom se za domaći medij oglasio i Asmin Durdžić kako bi prokomentarisao besnu mašinu koju je pazarila njegova bivša partnerka.

– Čestitam na utešnoj nagradi za 10 meseci jahanja u rehabu! Nego, kakva je to stara krntija od auta nema ni digitalnu tablu, koje je to godište? Ne razumem čemu potreba za autom kad je najgori tata na svetu kupio Norinoj mami i Nori novog Audija, gde je taj auto? A da, prodale ga u delovima. Nek su žive i zdrave – poručio je Asmin za Pink.rs.

Podsetimo, Aneli Ahmić se danas na svom Instagram profilu podlila sliku kako vozi novi auto koji je kupila za nju i njenu ćerku Noru.

Kao što je i poznato Nora je nakon susreta nje i Aneli nakon Elite, zamolila mamu da joj kupi auto, a to je Aneli i rešila da uradi.

 Nakon što su videli da je pazarila novu mašinu, pozvali su Aneli kako bi otkrila kako je Nora reagovala na auto:

– Iskreno Nora me je svakog dana pitala kada ću da kupim auto, svaki dan me je nagovarala jer ona zna da kada imamo auto mi stalno idemo negde, i ja sam požurila da kupim zbog nje – pričala je Aneli pa dodala:

– Nora je presrećna, vozimo se stalno, a moram ti reći da je ona izabrala auto, nažalost nije pink kako je htela, ali smo se zezale da ćemo ga ofarbati. Mnogo smo srećne i ona i ja i sada ćemo stalno putovati negde – otkrila je Aneli za Pink.rs.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -