“Ne želim više biti deo OVOG SKRNAVLJENJA…” Nadežda Biljić donela odluku koja će ZABOLETI mnoge

Javno otkrila da nema nameru da se prilagođava, kao i da je dugo čekala da ovo saopšti.

Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica, Nadežda Biljić tokom boravka u “Zadruzi” započela je vezu sa nekadašnjim manekenom Tomom Panićem.

Ona je sa njim dobila sina Longa, i sada žive mirnim životom, daleko od rijaliti skandala.

Oni su nedavno počeli da rade zajedno, a Toma je preuzeo brigu o njenoj muzičkoj kerijeri.

Pevačica je sada saopštila da je došlo vreme da uvede neke važne promene, a sve je saopštila javno na svom Instagram profilu.

– Dragi moji koji me pratite i koji me pozivate da uveličam vaša privatna slavlja, već duži vremenski period sam želela da vam ovo saopštim, ali definitivno je krajnje vreme. Od sada mene isključivo prati moj bend i ne želim više biti deo ovog skrnavljenja muzike – navela je Nadežda, pa objasnila šta joj najviše smeta:

– Svaka čast izuzecima i profesionalcima, ali njih je sve manje i samim tim ne želim više sebe, a ni vas dovoditi u situaciju da muzika na slavlju bude užasna zbog nekih polu muzičara, gde se na slavlju pevač ni ne čuje, a što je najgore, ni ne znaju pesme, pa onda mi pevači moramo da se prilagođavamo nekim nebitnjakovićima i za mene ne može da bude muzičar onaj koji nosi čepiće u ušima dok svira, a da ne pričamo o krađi bakšiša – navela je Biljićeva šta joj smeta pa upozorila svoju publiku:

“Pazite koga zovete”

– Ubuduće će mene isključivo da prati moj bend, a vi pazite koga zovete na vaša slavlja za koja godinama izdvajate novac – poručila je pevačica.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -