KAPITEN PARTIZANA JASAN: Treba da nas bude sramota

Snovi fudbalera vicešampiona Srbije o Ligi šampiona su ugašeni, ali mnogo gore je činjenica da je primljeno čak devet golova u dvomeču sa Kijevljanima.

– Treba da nas bude sramota. Počev od mene do svih igrača. Neprihvatljivo loša igra je bila u obe utakmice. Čak devet primljenih golova pokazuje razliku između njih i nas. Moramo svi bolje ekipno da se branimo, ali moramo da damo sve od sebe da se što pre oporavimo i da pokušamo da pobedimo već u nedelju – rekao je kapiten Partizana Svetozar Marković.

Danas tim nije izgledao čak ni motivisan.

– Tamo smo u prvih pola sata izgkledali dobro, a što se tiče ove utakmice sve je bilo rešeno u prvoj. Treba da bude motivacija igrati za ovakav klub i svi do jednog smo morali dati više.

Slidi borba za Ligu Evrope i dueli sa Luganom.

— Najvažnija nam je utakmica u nedelju protiv Železničara gde moramo da pobedimo. Moramo poboljšati stvari kako bi imali šanse protiv Lugana.

- Pogledajte najnovije ćlanke -