SRBIJA SE BORI ZA MEDALJU: Džudisti protiv Japana

Srpski džudisti u miksu, koji čine tri muškarca i tri dame pobedom nad Holandijom plasirali su se u polufinale OI u Parizu, gde ih sada čeka selekcija Japana.

Nema dileme da je pred našim džudistima preveliki izazov, ali Srbija je sada ušla u borbu za medalje, te su sva iznenađenja moguća, a ujedno postoji i repasaž.

Podsećamo, Srbija je dobila Holandiju sa 4:2 u osmini finala, i to nakon preokreta pošto smo gubili 1:2.

Šest takmičara se bori sa svojim rivalima, a potrebno je ostvariti četiri pobede za trijumf.

Četvrta borba:

Milica Žabić blista, sa dva vazarija je pobedila Japanku i smanjila na 1:3.

Treća borba:

Treću šido kaznu dobio je Nemanja Majdov, što automatski znači pobedu Japana, sada je 3:0.

Druga borba:

I Marica Perišić poražena je Iponom od favorizovanog Japana, te je sada 2:0 za zemlju izlazećeg sunca.

Prva borba:

Strahinja Bunčić poražen je od Abea u prvom meču, te Japan vodi sa 1:0.

- Pogledajte najnovije ćlanke -