U emisiji “Narod pita” noćas, voditeljka Ivana Šopić je ugostila Lejdi Di, Borislava Terzića Terzu i Teodoru Delić, a svo troje su se pred kamerama pojavili prvi put nakon velikog finala održanog 13. jula.
Kao i svake večeri, i sinoć su gledaoci imali priliku da se telefonskim putem uključe u program i postavljaju pitanja bivšim učesnicima “Elite”, a gledateljku Radmilu iz Švajcarske je zanimalo da li su Terza i njegova devojka Milica Veličković, koja je zatrudnela u rijalitiju, smislili imena za bebu.
– Pitanje za Terzu, da li ste smislili imena za bebe – pitala je Radmila.
– Ako bude muško, zvaće se Ignjat. Ako bude žensko, Janja – rekao je Terza.
– Teodora, Bebici se vidi na faci da je dobar čovek. Lejdi, teraj svoj fazon – rekla je gledateljka.
Detaljnije pogledajte na snimku ispod: