VANDALI URADILI SRAMNU STVAR: Uništili mural posvećen Obradoviću, on se oglasio pa pomenuo i Noleta

Jedan od najboljih srpskih košarkaških trenera, i nekadašnji reprezentativac Saša Obradović oglasio se povodom toga što mu je neko išarao mural u kraju odakle je.

Na muralu je pre oštećenja stajao tekst “Bez dobre odbrane nema pobede!”, a ispod teksta je pisalo njegovo ime i prezime.

Obradović se oglasio na društvenim mrežama i okačio sliku uništenog murala, a poslao je i poruku za Novaka Đokovića.

– Možda i ne zaslužujem da moja slika bude na ovom mestu ili sam ja najmanji problem nekom ko je ovo uradio, uvek ću da volim kraj odakle sam ponikao. Ipak, bravo Nole GOAT! – napiso je Obradović na svom “X” nalogu.

- Pogledajte najnovije ćlanke -