TRAGEDIJA KOD KULE Poginula dvojica mladića ispred “kućnog praga” – Automobil prepolovljen na pola i kompletno smrskan (FOTO/VIDEO)

U saobraćajnoj nesreći koja se oko 6.30 časova dogodila u Kuli u Hrvatskoj poginuli su mladići stari između 18 i 20 godina. Na mestu nesreće prizori od kojih se ledi krv u žilama.

Automobil je uništen do neprepoznatljivosti, a mladićima, nažalost, nije bilo pomoći.

Poginuli su gotovo na kućnom pragu, piše pozega.eu.

Saobraćaj u Kuli je zatvoren, a vozi se obilazno Bektež-Kutjevo-Ferovac.

“Auto se polomio na pola”

– Čula sam prasak ispred kuće komšinice. I ona je čula prasak, iskočila i videla veliki plamen, auto se prepolovio…”, rekla je žena koja živi nedaleko od mesta nesreće.Jedan dečak je Rom sa početka ulice. Drugi dečak je navodno iz Požege. Ljudi jesu i nisu iznenađeni jer često divlje voze selom. Naravno da je to šok za celo selo, ali ponavljam opet, kako se voze, ovako nešto se moglo očekivati –  rekla je za Index.hr žena iz Kule. 

Srbija Danas/Index.hr

- Pogledajte najnovije ćlanke -