OVA PESMA JE GRMELA IZ SVLAČIONICE VATERPOLISTA (VIDEO)

Srpski vaterpolisti znali su kako da proslave zlato osvojeno na Olimpijskim igrama u Parizu.

“Delfini” su slavili u finalu nad Hrvatskom rezultatom 13:11.

Nakon pobede i dodele odličja, slavlje se prenelo i u svlačionicu.

Detalje donosi Andrija Gerić, nekadašnji odbojkaški reprezentativac, a danas sportski psiholog.

On je snimio video i “okačio” ga na Instagram.

“Dišem za tebe”, hit Šaka Polumente, bila je jedna od numera koju su naši vaterpolisti rado pevali u svlačionici.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -