Tinejdžer, star 15 godina, stradao je od udara groma u Nemačkoj.
Tokom nevremena u Baden-Virtembergu dogodila se tragedija, dok su poginuli tinejdžer i još jedna maloletna osoba stajali ispod drveta, verovatno kako bi se sakrili od oluje.
Dečak je poginuo na licu mest.
– Dečak (15) je poginuo od udara groma. Drugo dete zadobilo je teške telesne povrede i prebačeno je u bolnicu – saopštili su iz policije.