Ruskinja (69) koja je u Beogradu nestala krajem jula pronađena je živa i dobro je.
Informacija o tome da je Ruskinja nakon skoro tri nedelje od nestanka pronađena objavljena je u Fejsbuk grupi “Rusi u Beogradu”.
– Živa je. Sve je u redu. Detalji za sada nisu poznati – navodi se u objavi u ovoj grupi.
Podsetimo, u ovoj grupi su pozivali ljude da volontiraju u potrazi za ovom Ruskinjom koja je nestala na Paliluli 28. jula, a potom 29. ljudi viđena u bolnici.
Izvor: Srbija Danas/Blic/Nikola Todorović